O Nas

AZONA to profesjonalna firma sprzątająca, zajmująca się kompleksowym utrzymaniem czystości na różnego rodzaju obiektach, posiadamy rzetelną branżową wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, nastawioną na rozwój i ciągłe doszkalanie kadry pracowniczej. Specjalistyczny sprzęt i park maszynowy, który posiadamy oraz zaufana ekipa fachowców to cechy które wyróżniają nas spośród wielu.

Nasze działania są prowadzone z miłości do czystości oraz z myślą o wysokich wymaganiach Klientów, którym trudno jest znaleźć na rynku profesjonalny serwis sprzątający, w pełni odpowiadający ich potrzebom.

Jesteśmy elastyczni, otwarci i szczerzy w relacjach oraz kontaktach z Naszymi Partnerami, zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów i współpracujemy z Nimi na stałe.

Sprzątamy obiekty biurowe, przemysłowe, budynki użyteczności publicznej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i dbając o ich bezpieczeństwo, nasza firma posiada ubezpieczenie OC na kwotę 500.000 zł, na powierzone mienie.